Olej silnikowy

Wymóg zadbania o wszelkie części mechaniczne wymagające z odpowiedniego smarowania nie jest zaskoczeniem dla użytkowników pojazdów. Od tego jakich środków użyjemy zależy to, jak długo będziemy cieszyć się z bezawaryjnej jazdy. Dlatego nie warto oszczędzać na zakupie oleju do swojego ciągnika czy innego pojazdu mechanicznego. Bowiem tylko produkty najwyższej jakości dają gwarancję na smarowanie odpowiedniej jakości. Takimi właśnie produktami są oleje PMO – Professional Motor Oil. Producent daje nam szeroki wybór oferowanych produktów wśród których znajdziemy oleje silnikowe, oleje hydrauliczne, czy oleje przekładniowe, gwarantuje dobranie odpowiedniego oleju dokładnie dopasowanego do potrzeb naszego pojazdu. W ofercie PMO Professional Motor Oil znajdują się oleje dopasowane do wymagań konkretnych producentów samochodów, na przykład takich jak Volvo,BMW,Mercedes spełniając rygorystyczne normy producentów tych samochodów. Oczywiście podane tu przykłady stanowią tylko fragment oferty dla samochodów osobowych. Ponadto w ofercie PMO znajdziemy specjalistyczne oleje silnikowe dla samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych czy samochodów wyścigowych. Wśród tych ostatnich na wyjątkową uwagę zasługują oleje PMO 10W60 Racing czy PMO 5W50 Racing, cenione bardzo przez osoby zajmujące się profesjonalnie driftingiem. W swojej ofercie PMO posiada również specjalistyczne oleje do manualnych oraz automatycznych skrzyń biegów. Pełna ofertę produktów PMO znajdziecie na http://pmo-oils.com

9 komentarzy do “Olej silnikowy”

  1. Stosuje oleje PMO. Moim zdaniem to jedne z lepszych tego rodzaju produktów jakie są dostępne na rynku

  2. Moim zdaniem warto zastosować olej PMO. Polecił mi go mechanik, który zajmuje się wszystkimi samochodami w naszej rodzinie i jeszcze nigdy nas na nic nie naciągnął. Więc skoro on je poleca, to można mu wierzyć.

  3. W moim przypadku PMO do silnika będę dopiero wlewał przy zmienia, nie mniej w skrzynia pracuje na tym oleju i jest znacznie cichsza.

  4. Ja też zdecydowałem się na zastosowanie PMO. Po prostu samochód który kupiłem, miał ten olej i przy nim zostałem.

Możliwość komentowania została wyłączona.